پرنس موهیول، سومین پسر پادشاه یوری و نوه پادشاه جومانگ بود. او در سن 11 سالگی، در سال 14 بعد از میلاد ولیعهد گوگوریو شد و 4 سال بعد، پس از مرگ پدرش، به سلطنت رسید.او در ""Daesuchonwon دفن شده بود.
پادشاه دائموسین، حکومت مرکزی گوگوریو را قوی کرد و قلمرو گوگوریو را گسترش داد. او در سال 23 میلادی، بویو (دانگ بویو) را ضمیمه کشور گوگوریو کرد و پادشاه آن "Daeso" "تسو"، را کشت. پادشاه دائموسین، در سال 26 میلادی "Gaema-guk" و پس از آن "Guda-guk" را تصرف کرد.
پس از دفع حمله چینیها در سال 28 میلادی ، او پسرش ،پرنس هدونگ، را جهت حمله به مقر فرماندهی "Nangnang" ،در سال 32 میلادی فرستاد.پادشاه دائموسین، "Nangnang" را در سال 37 میلادی فتح نمود.
داستان عشق افسانه ای پرنس هدونگ و پرنسس "Nangnang" در کتاب سامگوک ساگی،نوشته شده است و امروزه این داستان در کره بسیار معروف می باشد. گفته شده است که پرنسس طبلهای هشدار قلعه ای که در آن بود را پاره کرد، بدین ترتیب گوگوریو توانست بدون هشدار حمله کند.این داستان سریال پرنسس جامیونگ گو(جومونگ3) است.
امروزه، از دائموسین به عنوان یک الگو، برای "Manhwa" مشهور و بازی ویدیویی "Nexon: امپراطوری بادها"، استفاده می شود. درام تاریخی "امپراطوری بادها" نمایش آن در سپتامبر 2008 آغاز شد. این درام درباره "Manhwa" ، همانطور که در بالا ذکر شد و شرح زندگی موهیول، پرنس گوگوریو، است که با یک پیشگویی بدنیا آمد. این پیشگویی بیان می کرد که موهیول باعث نابودی گوگوریو می شود.


کلمات کلیدی :  سرزمین بادها , سریال سرزمین بادها , عکس های موهیول , سریال کره ای بادها , دانلود سریال سرزمین بادها , خرید پستی سریال کره ای , عکس بازیگران سرزمین بادها , امپراتور بادها , امپراطور بادها , عکس سونگ ایل گوک , سریال های کره ای قدیمی

نوشته شده توسط M.gh  | لینک ثابت |